Teenused

Maniküür

Käte korrasolek ütleb inimese kohta palju. Juba Muistse Egiptuse käsikirjadest on leitud tõendeid selle kohta, et 500 aastat tagasi kasutasid naised, kel oli kõrgem staatus, oma käte kaunistamiseks hennat ja muid looduslikke komponente. Käte pärast ei näinud vaeva mitte ainult naised, vaid ka mehed.
Kaunid ja korras käed on kui inimese visiitkaart. Maniküüri juures on kõige olulisem see, et küüned oleksid korralikult viilitud ja küünenahad hooldatud. Paraku endale maniküüri tehes on kõige keerulisem just küünenahkade korras hoidmine ja küünte lakkimine. Kui küünenahkasid liiga palju lõigata, võib see põhjustada nende liigset kasvamist ja lohakalt peale kantud küünelakk jätab hoolitsemata mulje. Iga kuu küüsi õigesti hooldadades võib kindel olla, et käed on ilusad ja korrektsed.

Klassikaline maniküür sisaldab:

  • küünte viilimist vastavalt kliendi soovile, vajadusel ka poleerimist
  • küünenahkade pehmendamist ja tagasi lükkamist, seejärel liigsete nahkade eemaldamist ja niisutavat õli
  • toitva kreemiga käte massaaži, mis paneb vereringe tööle ja teeb käenaha pehmemaks
  • küünte lakkimist kliendile meelepärase lakiga

 

Pediküür

Pediküür pole mitte lihtsalt küünte kujundamine ja värvimine, vaid terve jalgade ja taldade hooldamise süsteem. Õige pediküüriga võiks alustada noorelt, see ennetab tulevikus sissekasvanud varbaküüsi ja küünte haiguseid. Regulaarne pediküür aitab hoida varbaküüned ja jalanaha tervena. Väga tähtis on jalgade sage kreemitamine, liiga kuivad ja paksud tallanahad võivad põhjustada kandades lõhesid.

Klassikaline pediküür sisaldab:

  • pöidade kõvaks muutunud naha pehmendamine, surnud naha ja paksendite eemaldamine
  • pikaks kasvanud varbaküünte lõikamine
  • küünenahkade töötlemine ja niisutamine õliga
  • lõõgastav jalamassaaž niisutava kreemiga, mis mõjub hästi vereringele
  • kliendile meelepärase küünelaki peale kandmine

 

Geellakk

Geellakk on püsilakk, mille eeliseks on see, et ta ei kooru maha, püsib kauem kaunina ning seda ei pea eraldi kuivatama. Lakis sisaldub keratiini, mis muudab küüned vastupidavamaks ja soodustab küünte kasvamist. Lakk kuivatatakse UV-lambi all, mis muudab selle püsivaks ja tugevaks.

Geellaki hoolduses tuleks käia iga 2-4 nädala tagant, kus vana lakk eemaldatakse spetsiaalse vahendiga, küüned viilitakse vastavalt kliendi soovile ning küünenahad korrastatakse. Küüneplaat puhastatakse spetsiaalse vahendiga ja kantakse peale uus kliendile meelepärane lakk, mis kuivatatakse UV-lambi all.

Depilatsioon

Depilatsiooniga eemaldatakse karvad karvasibulaga ning uued asemele kasvavad karvad on palju nõrgemad, hõredamad ja vähem märgatavad. Tulemus kestab 2-5 nädalat, sõltuvalt kliendi omapärast.

Enne vahatamist tuleb veenduda, et karvad oleksid piisavalt pikad (3-5mm), jalgade peal  ei oleks suuremaid vigastusi või veenilaiendeid ning 24h ennem ei ole soovitatav käia solaariumis või päikest võtmas.

Enne depilatsiooni puhastatakse nahk desinfitseeriva vahendiga, seejärel kantakse vaha peale karva kasvu suunas. Vaha kaetakse spetsiaalse paberi või riidega, mis tõmmatakse nahka pinguldades kiire liigutusega karva kasvule vastupidises suunas ära. Piirkond puhastatakse hiljem spetsiaalse õliga, mis eemaldab vahajäägid.

Vahatamise piirkonnaks on jalad, käed, bikini, kaenlaalused, ülahuul, lõug ning meestel lisaks selg, rinnaesine ja kõht.

Peale vahatamist ei tohi 72 h jooksul päevitada, kuna see võib tekitada pigmendilaike või nahaärritusi. Klooriga vees, vannis ja saunaskäik on 24h jooksul keelatud, kuna karva välja tõmbamisel jääb karvapoor avatuks, kust võivad pääseda sisse mikroobid ja põhjustada karvanääpsupõletiku. Samuti võiks vältida esimesed 24h liiga kitsaid riideid, et ära hoida nahaärritusi.  Massaaž või igasugune naha hõõrumine ja kuumad protseduurid on samuti esimese 24h jooksul mitte soovitatavad.

 Kulmude/ripsmete keemiline värvimine

Kulmud on inimese näo raamiks, seetõttu on tähtis hoida oma kulmud korras. Kuna igapäevane kulmude värvimine on üsna tüütu, siis on väga mugav lasta need keemiliselt värvida, mille tulemus püsib  peal 2-3 nädalat, sõltuvalt kliendi omapärast. Eriti hästi sobib see reisidel ja suvel, kus on rohkem kokkupuudet vee ja päikesega ning tavaline kulmuvärv või ripsmetušš võib laiali minna ja ära kuluda.

Lisaks ilusatele värvitud kulmudele on tähtis ka õige kulmukuju. Kulmude valesti kitkumise korral ei pruugi nad enam normaalselt tagasi kasvada. Seetõttu oleks hea lasta professionaalil kulmule õige kuju ette kitkuda ja hiljem seda ise hoida.

Ripsmete ja kulmude värvimisel segatakse kokku värvaine ja vesinik. Ripsmete värvimisel pannakse silma alla kaitseks silmapaberid. Värvi hoitakse ripsmete peal umbes 10 minutit ja kulmudel 2-5 minutit, olenevalt kui tumedat kulmuvärvi klient soovib. Hiljem leotatakse värv maha veega. Alguses võib jääda värv natuke tumedam, aga 1-2  päeva jooksul kulub esmane värv naha pealt ja tulemus jääb loomulik.

Jumestus

Päevameik

Päevameik on tagasihoidlik ja kaunis, mis on loodud kliendi loomulikku ilu rõhutama.

Päevameigis eemaldatakse vajadusel vana meik, nägu kreemitatakse ja jumestuse tegemisel kasutatakse heledamaid toone, rõhutatakse kulme ja tuuakse välja kliendi loomulik ilu .

Õhtumeik

Õhtumeik sobib hästi pidulikemaks sündmusteks, kus on hämaram või kunstvalgus ja on soov saada rohkem rõhutatud meiki.

Õhtumeigis eemaldatakse vajadusel vana meik, nägu kreemitatakse  ja meigi tegemisel kasutatakse tumedamaid ja täidlasemaid toone vastavalt kliendi soovile. Rõhutatakse silmi ja huuli, et tulemus jääks kaunis ja pidulik.

Ultraheli näohooldus

Ultraheli näohooldus sobib ebapuhtale,väsinud ja aknele kalduvale näole. Näohooldus on sügavpuhastava, niisutava ja rahustava toimega.
Ultraheli kiirendab uute naharakkude tootmist, parandab naha verevarustust ja on põletiku ja bakterivastase toimega. Selle tulemusena on nahk siledam, elastsem ja jumekam.

Vastunäidustusteks on:
Epilepsia, südamerütmihäired ja südamestimulaator, pahaloomuline kasvaja, nahainfektsioonid ja –allergiad, väga põletikuline akne, suured sünnimärgid, metallproteesid ülakehal, rasedus, äge haigestumine (gripp), põletikulised protsessid organismis.

NB! Peale protseduuri vältida päikest, sauna, solaariumit ja muid nahka ärritavaid tegureid.